Світла пам’ять захиснику!

Дата: 08.06.2024 15:28

8 червня згадуємо нашого захисника Міщанчука Дмитра. Війна 2022 року не залишила Дмитра Олександровича Міщанчука байдужим та змусила  боронити свою рідну землю від загарбників. Народився і виріс Дмитро у місті Вільнянську, 29 березня 2000 року. У 2015 році закінчив 9 класів Вільнянської гімназії «Світоч». Навчався у Академії Державної пенітенціарної служби у місті Чернігові. Після навчання Дмитро працював наладчиком механіка верстатів на ПАТ «Запоріжсталь», а останнім місцем роботи була Вільнянська виправна колонія № 20. Міщанчук Дмитро був вихованцем дитячої юнацької спортивної школи «Колос», відділення футболу. З дитинства хлопець професійно займався спортом, тому й став чемпіоном України з дворового футболу. Дмитро Олександрович був призваний військовим комісаріатом  Заводського району у місті Запоріжжя 14 квітня 2022 року до військової частини. Був механіком-водієм механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону. Дмитро весь цей час захищав українські території у Харкові, Гуляйполі та Бахмуті, та не судилося. 8 червня 2023 року в селі Роботине Пологівського району Запорізької області під час виконання бойових завдань, повязаних із захистом Батьківщини, він загинув під обстрілами. Світла пам’ять Дмитру!