Вільнянська міська територіальна громада

Вітаємо з Днем дільничного офіцера поліції!

Дата: 18.06.2024 09:15

Вітаємо з Днем дільничного офіцера поліції!

Шановні дільничні офіцери поліції! Сьогодні, 18 червня, ми вітаємо вас із професійним святом і висловлюємо щиру вдячність кожному з вас за сумлінну працю та високий професіоналізм, який ви виявляєте під час виконання службових обов'язків!

Ваша роль у протидії злочинності й забезпеченні безпеки та порядку в громаді надзвичайно важлива. Саме ви перебуваєте найближче до людей і завжди готові надати допомогу в потрібний момент. Ваша професійна діяльність напряму впливає на спокій і безпеку наших вулиць і домівок.

Нині, у зв'язку з повномасштабним вторгненням, на вас покладено багато додаткових обов'язків. Нові виклики зробили вас ще більш пильними, уважними та професійними.

Дякуємо за вашу нелегку працю! Бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, натхнення та невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності на благо нашої держави та нашої громади! Миру нам всім!

З повагою, міський голова
Наталя Мусієнко