Вільнянська міська територіальна громада

Засідання виконавчого комітету 2 травня 2024 року

Дата: 18.06.2024 10:20

Протокол засідання виконавчого комітету

Про розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до Прої рами «Питна вода Вільнянської міської територіальної громади на 2024 рік", затвердженої рішенням міської ради від 23.11.2023 №15 (зі змінами)»

Про розгляд проекту рішення Вільняпської міської ради «Про безоплатну передачу з балансу закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 6 «Дзвіночок» Вільнянської міської ради на баланс виконавчого комітету Вільнянської міської ради окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності - автомобіля ГАЗ 2705, 2008 року випуску, реєстраційний номер АР5796ВЕ»

Про перехід на змішану форму навчання у Вільнянському ліцеї «Світоч» Вільнянської міської ради