Вільнянська міська територіальна громада

Безпекові ініціативи в громаді

Дата: 20.06.2024 09:44

19 червня було проведено друге засідання робочої групи з безпеки Вільнянської громади завдяки міжнародній неурядовій організації "Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту'' (Center for Civilians in Conflict. CIVIC).

Головною метою зустрічі є обговорення та презентація безпекових ініціатив, з якими громадські або дружні громадські організації Вільнянської громади планують подавати проекти  на відкритий конкурс Громадських ініціатив CIVIC. А також об’єднати зусилля для написання плану антикризових дій.

На обговоренні був присутній головний склад робочої групи: фахівці з цивільного захисту, ДСНС, поліцейський офіцер громади, представники освіти,  громадські активісти та представники. Зустріч провела старша фахівчиня з питань захисту цивільного населення Мар'яна Барчук-Галик.