Засідання виконавчого комітету

Дата: 20.06.2024 10:50

20 червня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням міського голови Наталі Мусієнко. На засіданні розглянули 3 питання,  одне з яких стосувалося захисту прав дитини. Виконавчий комітет, як орган опіки, прийняв рішення щодо влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу.
       Члени виконкому розглянули проєкти рішень про внесення змін до Програми підтримки Збройних Сил України, Державної Прикордонної служби України, Національної гвардії України, ТЦК та СП, правоохоронним органам, ДСНС та підрозділів територіальної оборони на 2024 рік та про внесення змін та доповнень «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2024 рік». Засідання виконавчого комітету пройшло у діловому та конструктивному порядку.