Вільнянська міська територіальна громада

Завтра 22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 21.06.2024 15:20

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це день початку війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.  Щороку в цей день ми згадуємо про страшну війну, яка забрала життя мільйонів українців.

Зіткнення двох диктаторських режимів призвело до таких втрат у Другій світовій війні, що, здавалося, світ мав би назавжди змінитись.

Україна тоді зазнала бойових дій. Ворог пройшовся нашою землею від заходу до сходу, знищуючи усе на своєму шляху. Тисячі міст і сіл були зруйновані, мільйони людей загинули, відправились у заслання або вимушені були жити в окупації.

Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

Пам’ятаємо кожного, чиє життя забрала війна.
Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.