Вільнянська міська територіальна громада

Про отримання перепусток (для керівників сільськогосподарських підприємств)

Дата: 24.06.2024 13:44

Згідно до листа Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації від 03.06.2024 № 0698/03-01 «Про сприяння проведенню польових робіт» повідомляємо про те, що з метою забезпечення реалізації правового режиму воєнного стану в межах території Запорізької області з питань в'їзду та виїзду, переміщення громадян та руху транспортних засобів діє розпорядження голови облдержадміністрації від 11.09.2023 № 502 «Про затвердження Порядку виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення перепусток на території Запорізької області під час комендантської години», зі змінами.
         Вищезазначеним розпорядженням передбачено, у разі звернення до облдержадміністрації керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності стосовно видачі перепусток працівникам, які залучені у проведенні польових робіт на території Запорізької області, із зазначенням посади та обгрунтування необхідності перебування зазначених осіб на території Запорізької області під час комендантської години, надання їм таких перепусток.
Таким чином, для своєчасного проведення комплексу польових робіт під час комендантської години суб’єкти сільськогосподарської діяльності мають можливість звернутися листом до обласної державної адміністрації щодо отримання перепусток для своїх працівників з метою пересування сільськогосподарської техніки без обмежень руху польовими шляхами та її роботи на полях.
          Заявка на видачу Перепусток особам для переміщення на території Запорізької області під час дії комендантської години подається на електронну адресу adm@zoda.gov.ua за формою додатку 5  (додається).

‼️Звертаємо увагу, що до заявки необхідно додавати копії наказів про  призначення на відповідну посаду по кожній особі.

Заявка на видачу перепусток