Вільнянська міська територіальна громада

Надання соціальних послуг

Дата: 24.06.2024 16:44

На території Вільнянської міської територіальної громади функціонують КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської міської ради та Вільнянський міський центр соціальних служб Вільнянської міської ради, які відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» на території громади надають соціальні послуги відповідно до статуту та положення, які були затверджені рішенням міської ради, з метою недопущення кризових ситуацій в житті громадян, які мешкають на території громади. При територіальному центрі функціонують відділення соціальної допомоги вдома, структурний підрозділ при відділенні - служба обліку бездомних громадян, відділення натуральної допомоги.

На сьогодні чисельність виявлених осіб, які потребують соціального обслуговування в територіальному центрі складає 123 особи. 21 червня відбувся плановий виїзд працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської міської ради, разом зі старостою Новогупалівського старостинського округу щодо перевірки надання соціальних послуг соціальними працівниками. Працюємо у вірному напрямку, допомагаємо та наближаємо перемогу.