Вільнянська міська територіальна громада

Конкурс завершено

Дата: 25.06.2024 15:00

22 травня на сайті Вільнянської міської ради було оголошено проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Вільнянської міської територіальної громади. У місячний термін усі підприємства мали змогу подати заявку на участь у даному конкурсі. Зявки приймалися з 24 травня по 24 червня.
           25 червня у Вільнянській міській раді на засіданні конкурсної комісії визначено переможця конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Вільнянської міської територіальної громади. Комунальним підприємством було надано пакет документів, передбачений  конкурсною документацією.  За голосуванням комісії, переможцем конкурсу оголошено КП Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області”, кандидатуру якого буде затверджено на засіданні виконавчого комітету Вільнянської міської ради.