Підтримка від чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Дата: 02.07.2024 10:57

Завдяки налагодженій співпраці чеської гуманітарної організації «Людина в біді» (People in Need, PIN) та Вільнянської міської ради, для надання якісних послуг для обслуговування підопічних Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  Вільнянської міської ради надійшла гуманітарна допомога. До складу гуманітарного пакету увійшли сушильні машини, пральні машини, ємності пластикові для води (750 л) та гелі для прання. На обслуговуванні у терцентрі знаходиться зараз 99 підопічних, які потребуть підтримки.
          В Україні PIN працює ще з 2003 року. Організація почала надавати першу гуманітарну допомогу у серпні 2014 року. Одразу після початку російського вторгнення 24 лютого, завдяки фінансовій підтримці донорів, «Людина в біді» оперативно масштабувала свою діяльність на 23 області України.
       З такою підтримкою крокуємо разом до перемоги!