Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем зенітних ракетних військ Повітряних Сил України!

Дата: 03.07.2024 13:51

Шановні захисники неба України!

Від імені міської ради та всіх мешканців нашої громади щиро вітаю вас із професійним святом – Днем зенітних ракетних військ Повітряних Сил України!

У цей день я хочу висловити глибоку вдячність за вашу самовіддану службу та незламну відданість захисту нашої держави. Завдяки вашій мужності, професіоналізму та витривалості, ви щодня забезпечуєте безпеку нашого неба, оберігаючи нас від загрози російських ракет і безпілотників.

Ваш неоціненний внесок у оборону України надає нам впевненості у майбутньому та зміцнює нашу віру в перемогу. Кожен ваш успіх – це крок до миру та безпеки на нашій рідній землі.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку та незламного бойового духу. Слава зенітним ракетним військам Повітряних Сил України!

Слава Україні!

З повагою, міський голова Наталя Мусієнко