З Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2024 11:36

Від імені Вільнянської громади вітаю служителів правопорядку з професійним святом - Днем Національної поліції України!

З самого початку свого формування у 2015 році Національна поліція отримала кредит довіри від українців. Роки служби з того часу показали, що ви виправдали цю довіру людей. Особливого значення набувають зараз, під час війни, спокій і громадський порядок у прифронтовому Вільнянську.

Ми вдячні вам за кожен день служби, за те, що, незважаючи на труднощі та ризики, ви залишаєтесь вірними своїй присязі.

Вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваша служба приносить задоволення та гордість, а в родинах завжди панує мир і добробут.

Слава Україні!

Наталя Мусієнко