Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Випускниця ліцею «Успіх» Вільнянської міської ради набрала 200 балів з усіх чотирьох предметів

Дата: 05.07.2024 12:38

✅ 68 вступників Запорізької області отримали хоча б одну 200-бальну оцінку з предметів Національного мультипредметного тесту. А випускниця ліцею «Успіх» Вільнянської міської ради набрала 200 балів з усіх чотирьох предметів!

Відзначилися випускники Запорізького академічного ліцею № 31  – 7 учасників, Запорізької гімназії № 28 – 5 учасників, Запорізького академічного ліцею «Перспектива»  – 4 учасника.
Найкращі результати НМТ у 2024 році отримали з англійської мови – максимум набрали 35 учасників, та математики – тут максимальний бал у 22 учасників.

Пишаюся нашими учнями, які незважаючи на війну та довготривалі повітряні тривоги завдяки своїй наполегливості та цілеспрямованості отримали такі чудові результати. І величезна подяка педагогам, які самовіддано працюють в цих умовах.

В основної сесії НМТ у Запорізькій області брали участь 4 785 майбутніх вступників.