Захист прав дітей – один з пріоритетів діяльності Вільнянської міської ради

Дата: 08.07.2024 13:38

Захист прав дітей – один з пріоритетів діяльності Вільнянської міської ради

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, 8 липня відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини. До порядку денного було включено ряд питань, у тому числі: про вибуття дитини з дитячого будинку сімейного типу; про надання дозволу дарування земельних ділянок; про позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та інші.
         Після розгляду питань порядку денного прийняті рішення, які направлені на забезпечення прав дітей відповідно до вимог чинного законодавства України, деякі питання винесені на засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради. Комісія працює задля захисту прав та інтересів дітей.