Вільнянська міська територіальна громада

Пам'ятаємо захисника!

Дата: 14.07.2024 14:44

2 роки тому назад, 14 липня 2022 року обірвалося життя нашого захисника - Олексія Смоли. Смола Олексій Олексійович народився 06 серпня 1983 року у селі Михайло-Лукашеве та ще у ранньому дитинстві разом із родиною переїхав до міста Вільнянська. Навчався у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, після завершення якої проходив строкову військову службу в повітряно-десантних військах міста Болград Одеської області. Працював у ДУ «Софіївська ВК № 55» старшим прапорщиком, був помічником чергового.
   З 19 квітня 2022 року Олексій став на захист Батьківщини. Пройшов двотижневу перепідготовку та направився до зони проведення бойових дій. Він був командиром бойової машини – командиром відділення механізованого батальйону в/ч 7014, сержантом. Життя Олексія обірвалося 14 липня на Курахівському напрямку Донецької області під час танкового обстрілу. Світла та вічна пам'ять тобі захиснку! Пам'ятаємо!