Вільнянська міська територіальна громада

П’ятдесят п'ята сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 15.07.2024 15:12

Розпорядження міського голови

Порядок денний

Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2024 року

Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки галузі "Охорона здоров'я" Вільнянської міської ради на 2024 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.11.2023 № 28 (зі змінами)

Про затвердження розпоряджень Вільнянського міського голови

Про умови оплати праці міського голови Мусієнко Н.О. на 2024 рік

Про перейменування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської міської ради

Про затвердження структури та чисельності комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Вільнянської міської ради Запорізького району Запорізької області

Про затвердження Переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Вільнянської міської ради Запорізького району Запорізької області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Меркуловій С.О., Меркуловій Г.Ф. Меркулову А.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кривій А.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бейко З.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зрай А.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Котельниковій С.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дерко О.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Форналь В.Ю.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі зміни її цільового призначення) Косі П.М.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення)

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки...ТОВ «НВП «БІО-ЕНЕРГІЯ»

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Білобородову А.О.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Смирному Д.Ю.