Вільнянська міська територіальна громада

Відзначили захисника Андрія Тарковського орденом "За мужність" III ступеня

Дата: 16.07.2024 08:35

Нагороди знаходять своїх героїв. Президент України згідно наказу № 135 від 29 лютого 2024 року посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня нашого  захисника громади, якого вже рік не має з нами, - Андрія Тарковського. Нагорода була передана родині Андрія - дружині Юлії Валеріївни та дітям: сину Владиславу та доньці Алісі.
         Тарковський Андрій Борисович народився у Вільнянську  19 серпня 1973 року, де й мешкав зі своєю родиною. Мав багато друзів. Середню освіту здобув у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2. З листопада 1991 року по грудень 1993 проходив строкову службу.
        З початком повномасштабного вторгнення, без роздуму, сумніву та зволікань, Андрій став на захист Батьківщини. Вже на другий день війни - 26 лютого 2022 року був мобілізований та розпочав службу у військовій частині  А 7278.
         20 липня 2023 року поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України, Андрій загинув. Він був командиром 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти в/ч А 7278, штаб-сержантом. Вічна та світла пам’ять, Андрію Тарковському!