Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Про раціональне використання водних ресурсів на території Вільнянської міської територіальної громади

Дата: 12.07.2024 09:49

З 12 липня з метою раціонального використання водних ресурсів на території Вільнянської міської територіальної громади, виконавчий комітет Вільнянської міської ради вирішив заборонити на території Вільнянської міської територіальної громади полив питною водою парків, територій підприємств, дворів, тротуарів, вулиць, а також наповнення поливних цистерн із пожежних гідрантів та пристосувань. А також заборонити використання тимчасових трубопроводів або шлангів на території Вільнянської міської територіальної громади в період з 12 липня 2024 року по 31 вересня 2024 року для режиму поливу питною водою із комунальної водопровідної мережі садів та городів на присадних ділянках. З рішенням виконавчого комітету Вільнянської міської ради № 587 від 11 липня 2024 року ви можете ознайомитись вище.