Вільнянська міська територіальна громада

Навчання та підтримка від UNICEF Ukraine

Дата: 19.07.2024 14:34

У червні Вільнянська міська територіальна громада разом з представниками інших громад  Запорізького району, в рамках Програми UNICEF Ukraine  https://www.facebook.com/UNICEFUkraine "Надання гуманітарної допомоги, відновлення водопостачання у містах, селищах, об'єднаних громадах,  на підтримку дітей, батьків та опікунів" відвідали тренінг у місті Новомосковську на Дніпропетровщині щодо  управління водою в громадах та на об'єктах з питань, повязаних із забезпеченням та доступом до води, санітарії та гігієни для забезпечення сталості.
        Отримали знання про системний підхід з управління об’єктами WASH, специфіку прийняття управлінських рішень, нормативно-правові аспекти водного менеджменту.
      Учасники мали змогу обмінятися досвідом і розглянути найкращі практики в цій сфері. Іншою важливою темою тренінгу були нормативно-правові аспекти управління водними ресурсами. Окрему увагу приділили аналізу причин та наслідків забруднення води, що дозволило учасникам глибше зрозуміти проблематику та розробити ефективні стратегії її вирішення.
     Після завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь та засвоєні знання. Це важливий крок до підвищення рівня обізнаності та професійної підготовки в сфері управління водними ресурсами, що сприятиме сталому розвитку громад.
       Отримання працівниками нових знань є важливим з огляду на той, факт, що в травні за підтримки Програми ЮНІСЕФ фельдшерсько-акушерський пункт громади, вперше отримав сучасні умови та зручності в туалетній кімнаті, забезпечено доступ до чистої води працівників та відвідувачів медичного сільського закладу.
         Дякуємо ГО «Жінки і діти України – наше майбутнє» - партнерам UNICEF Ukraine https://www.facebook.com/WCOUOF?locale=ru_RU  за підтримку та допомогу Вільнянській міській територіальній громаді, якій передано 5 наборів для забезпечення  шкільних навчальних закладів громади та КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Вільнянської міської ради у створенні належних санітарно-гігієнічних умов та забезпеченні доступу до чистої питної води. Дуже вдячні за організацію тренінгу  та сподіваємось на подальшу співпрацю.