Вільнянська міська територіальна громада

Безпекове навчання за підтримки Данської ради біженців

Дата: 23.07.2024 13:10

Сьогодні, 23 липня, у Вільнянськ вчергове з візитом завітала Данська рада у справах біженців, з якою громада перебуває в активній співпраці.

Данська рада у справах біженців є неурядовою гуманітарною організацією, що опікується потребами вимушено переміщених осіб та людей, які щодня потерпають від збройної агресії на Україну.

Націлені на гуманітарне роззброєння та миробудівництво представники організації продовжили знайомити громаду з мінною безпекою, інформувати про ризики, пов'язані з виявленням вибухонебезпечних залишків війни.

Навчання проводилося для групи дорослих з презентацією наглядних матеріалів та відповідями на всі питання, що виникали в процесі інформаційної сесії.

На завершення представники організації нагадали про чинну державну програму "Доступні ліки" і про те, що на період воєнного стану лікарі на вимогу пацієнтів повинні видавати паперові рецепти. Також група мала можливість консультації з юристом, який був у складі представництва.