Вільнянська міська територіальна громада

Засідання 55 сесії Вільнянської міської ради

Дата: 25.07.2024 12:04

25 липня відбулось пленарне засідання п’ятдесят п’ятої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання. Представники органів місцевої влади розглянули та затвердили питання згідно з порядком денним. На розгляд депутатам були представлені 22 питання.

Важливі питання, яким депутати приділили увагу, були: про внесення змін до Програми розвитку та підтримки галузі «Охорона здоров’я» Вільнянської міської ради на 2024 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.11.2023 №28 (зі змінами), згідно з якою було підтримано оснащення та переоснащення закладів охорони здоров’я медичною апаратурою, меблями, обладнанням, санітарним транспортом, медичним інструментарієм тощо; про внесення змін до Програми розвитку освіти Вільнянської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.05.2023 р. №21 (зі змінами); про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.12.2023 №1 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами та доповненнями) та інші не менш важливі питання.

Депутати розглянули ряд земельних питань, за результатами чого прийняті відповідні рішення.