Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Поліцейські офіцери Вільнянської МТГ сектору взаємодії з громадами відділу превенції Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області звітували перед громадою по роботі за перше півріччя 2024 року

Дата: 25.07.2024 13:39

За результатами діяльності встановлено, що на території 16-и населених пунктів Вільнянської громади проживає наразі 18 966 мешканців.

Згідно з діяльністю ПОГ впродовж півроку було обслуговано 81 виклик, розглянуто 368 матеріалів. В межах профілактичної роботи: 5 кривдників, що вчиняють домашнє насилля взято на облік; відвідано 40 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та складено 1 адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

З рештою матеріалів можна ознайомитися у доданому звіті.

Звіт поліцейських офіцерів Вільнянської громади за перше півріччя 2024