Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Нарада з питань підвищення ефективності взаємодії органів ЦНАП з органами соціального захисту населення

Дата: 25.07.2024 16:54

25 липня відбулася нарада з обговорення питань підвищення ефективності взаємодії центрів надання адміністративних послуг з органами соціального захисту населення під час надання мобільних послуг ветеранам війни та маломобільним групам населення.

В процесі обговорення було порушено питання про фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб «Помічника ветеранів».

Участь у нараді взяли: Світлана Балабанова – перший заступник начальника управління соціального захисту населення Запорізької РДА підрозділу соціального захисту населення за місцем розташування м. Вільнянськ, Тетяна Жуковська – начальник Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості, Ірина Шакіна – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Вільнянської міської ради, Оксана Бик – виконуюча обов’язки начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг», Світлана Шраменко – секретар міської ради та Сергій Сіненко – представник громадської організації «Вільнянська міська спілка ветеранів АТО (ООС)».