Вільнянська міська територіальна громада

Привітання міського голови до Дня медичного працівника

Дата: 26.07.2024 09:20

Віднедавна 27 липня позначене в українському календарі як День медичного працівника. В умовах війни ця професія набула нового змісту: рис героїзму, мужності, відваги. Медики – це справжні герої, чий внесок сьогодні не вдасться переоцінити.

Ви робите неможливе, виконуєте власний обов’язок, незважаючи на те, стоїть день за вікном чи ніч. На межі сил та незалежно від обставин приходите на допомогу всім, хто її потребує.

Не треба жодної математики, щоб скласти рівність, в якій навпроти вас стоятиме «життя». Адже кожен день вашої тяжкої праці проходить у порятунку людей з-під завалів чи від хвороби, у спільній боротьбі, де немає часу на втому.

З теплом у серці висловлюю глибоку вдячність за професіоналізм, за відданість справі, за невичерпну людяність, яку ви проявляєте щодня.

Бажаю першочергово міцного здоров’я, витримки й оптимізму, щоб з такою самою впевненістю примножувати здобутки медичної галузі.

Нехай не закінчуються сили, а робота приносить повагу та визнання.

Зі святом, дорогі медики! Ви даруєте надію, ви підтримуєте віру. Ви – оберіг здорової нації!

З повагою, міський голова Наталя Мусієнко