Вільнянська міська територіальна громада

Пам'ятаємо Володимира Панкова!

Дата: 29.07.2024 08:19

29 липня нашому захиснику виповнилося б 64 роки, та не судилося.

Володимир Юрійович Панков народився 29 липня 1960 року у селі Ушакове Кустанайської області у Казахстані. З 1974 року мешкав з батьками у селі Любимівка Вільнянського району Запорізької області.

Згодом жив і працював у Мелітополі, трудився на заводі автозапчастин та інших підприємствах. З дружиною виховував трьох дітей.

Влітку 2015 року Володимир Юрійович став на захист Батьківщини. Служив у складі 23 окремого мотопіхотного батальйону 56 механізованої бригади.  Помер сержант Володимир Панков 22 вересня 2016 р. під час несення служби в районі с. Гранітне, Волноваський район, Донецька область.

За особисту мужність та героїзм, проявлені у захисті територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Володимир Юрійович Панков посмертно був нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню.

Пам'ятаємо тебе, захиснику! Вічна слава та шана герою!