Вільнянська міська територіальна громада

Пам’ятаємо Іллю Ушмаєва!

Дата: 02.08.2024 08:12

Сьогодні нашому захиснику виповнилося б 40 років, але не судилося.

Ушмаєв Ілля Сергійович народився і виріс у місті Запоріжжя, 2 серпня 1984 року народження, але все своє дитинство провів у місті Вільнянську.

Закінчив 11 класів гімназії “Світоч”. Після здобуття середньої освіти, закінчив державний навчальний заклад “Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти” за спеціальністю оператор комп’ютерного набору. Працював слюсарем-ремонтником, механіком на підприємствах міста Вільнянська.

Як тільки почалась повномасштабна війна, Ілля пішов добровольцем у Збройні сили України. Він був призваний Вільнянським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Запорізької області 9 травня 2022 року. Ілля гідно та з честю боронив кордони України.

Матрос Ілля був пожежним пожежного взводу військової частини А 4765. Не стало Іллі Сергійовича біля населеного пункту Кринки Херсонської області 6 грудня 2023 року року під час виконання бойового наказу по захисту Батьківщини.

Пам’ятаємо тебе захиснику! Низький уклін і шана герою!