Вільнянська міська територіальна громада

Пам’ятаємо Руслана Шестопала!

Дата: 02.08.2024 18:00

Сьогодні зі скорботою у серці згадуємо ще одного нашого захисника. Руслану Шестопалу виповнилося б 52 роки, та не судилося.

Шестопал Руслан Іванович народився у селі Солоне 2 серпня 1972 року, але виріс та все життя прожив у рідному Вільнянську разом з родиною. Закінчив Солоненську школу. Більшість років пропрацював на акціонерному товаристві “Укрзалізниця”.

З початком війни Руслан Шестопал був призваний першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області та мобілізований до військової частини А0693. Він був водієм-радіотелефоністом стрілецького батальйону.

Життя Руслана обірвалося 23 вересня 2023 року під час виконання службового обов’язку по захисту кордонів України у населеному пункті Федорівка, Бахмутського району.

Світла пам’ять та вічна слава герою!