Вільнянська міська територіальна громада

Пам’ятаємо Дмитра Тімакова!

Дата: 15.08.2024 08:29

Сьогодні виповнилося б 34 роки нашому захиснику, та не судилося.

Тімаков Дмитро Валерійович  народився у місті Енергодарі, 15 серпня 1990 року, але родина переїхала до міста Вільнянська і Дмитро навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3.

Після закінчення 11 класів, вступив до вищого професійного училища № 27 у місті Запоріжжя за спеціальністю “Електрозварювальник”. Здобувши середню освіту, працював в товаристві з обмеженою відповідальністю “Ритм” за спеціальністю.

Під час мобілізації Дмитро був призваний першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки міста Вільнянська Запорізької області 1 лютого 2024 року.

Дмитро гідно та з честю боронив кордони України, мужньо, виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 20 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Тоненьке Покровського району Донецької області.

Світла пам'ять тобі, захиснику! Вічна шана герою!