Вільнянська міська територіальна громада

Пам’ятаємо Андрія Тарковського!

Дата: 19.08.2024 08:06

Сьогодні нашому захиснику виповнився б 51 рік, але не судилося.

Тарковський Андрій Борисович народився у Вільнянську  19 серпня 1973 року, де й мешкав зі своєю родиною.

Середню освіту здобув у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2. З листопада 1991 року по грудень 1993 проходив строкову службу. 15 років Андрій пропрацював у Вільнянській виправній колонії № 20.

З початком повномасштабного вторгнення, без сумніву та зволікань, Андрій став на захист Батьківщини. Вже на другий день війни - 26 лютого 2022 року був мобілізований та розпочав службу у військовій частині  А 7278.

20 липня поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом територіальної цілісності та суверенітету України, загинув Андрій Борисович, командир 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти в/ч А 7278, штаб-сержант.

Низький уклін тобі, захиснику! Вічна пам'ять герою!