Вільнянська міська територіальна громада

Пам’ятаємо захисника!

Дата: 23.08.2024 08:06

23 серпня 2023 року під час виконання бойового наказу по захисту Батьківщини біля населеного пункту Макіївка Сватівського району Луганської області загинув Роман Земляний.

Земляний Роман Олександрович народився і виріс у місті Запоріжжі, 13 грудня 1986 року, але все своє дитинство провів у місті Вільнянську зі своєю сім'єю. У 2002 році закінчив Вільнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2.

Після здобуття середньої освіти вступив до державного навчального закладу "Одеський професійний ліцей морського транспорту". Останнім місцем роботи було товариство з обмеженою відповідальністю “Вільнянський машинобудівний завод”, де Роман Олександрович працював охоронцем.

Щойно почалась повномасштабна війна, пішов добровольцем у Збройні сили України. Він з честю боронив кордони України. Старший солдат Роман був гранотометником 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А7090.

Світла пам’ять тобі, захиснику! Вічна шана!