Вільнянська міська територіальна громада

57 (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 30.08.2024 14:29

Спільне засідання постійних депутатських комісій 57-ої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.

Відповідно до ст.26, ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” з метою виконання норм Закону України № 3590-IX про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування “ щодо відеофіксації пленарних засідань сесій міської ради та засідань комісій міської ради, з урахуванням змін до Регламенту Вільнянської міської ради, внесених рішенням міської ради від 15.07.2024 № 3 “про внесення змін Регламенту Вільнянської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2020 р. № 2 (зі змінами). Вільнянська міська рада всю інформацію та прозорість зйомки доводить до громадськості, тому доводимо до Вашого відома, що згідно розпорядження міського голови від 29.08.2024 про скликання п’ятдесят сьомої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання, 30 серпня відбулось засідання 57 (позачергової) сесії. Перед засіданням позачергової сесії відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій. Згідно графіків відключення електроенергії від ПАТ “Запоріжжяобленерго”, 2 черга (до якої відноситься Вільнянська міська рада) вимикалася з 9.00 до 12.00, сесія була призначена на 9:30, а спільне засідання комісії на 9:00, тому було підключено генератор, який з технічних причин вимкнувся й не повністю було записане засідання постійних комісій.

Пленарне засідання 57-ої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.