Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Двоє вільнянців повернулися з полону

Дата: 16.06.2025 13:35
Кількість переглядів: 252

 

Фото без опису
Серед сумних і гірких новин, які останніми днями надходили до Вільнянської громади, нарешті на крилах білої птахи прилетіли і радісні звістки, на які чекали і молилися понад три роки: повернулися з полону випускники Вільнянської гімназії №1 Вільнянської міської ради  – Євген ДУДНИК - молодший лейтенант Нацгвардії України, Захисник Маріуполя і Азовсталі; випускник ліцею "Успіх" Вільнянської міської ради – Віталій САМОФАЛОВ, 2002 року народження, на якого чекала мама Юля.

Вітаємо з поверненням наших захисників додому!!!! Доземний уклін батькам за СИНІВ. Пишаємося! Слава Україні! Героям слава! Віримо в Перемогу!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних