Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Хвилина мовчання. Вшануймо пам'ять Героїв!

Дата: 31.07.2025 09:00
Кількість переглядів: 119

Фото без опису

О 9.00 - загальнонаціональна хвилина мовчання. Зупиніться, згадайте загиблого захисника Вільнянської громади – Юрія Дмитрієва, у якого війна забрала життя 31 липня 2015 року.

Дмитрієв Юрій Іванович народився 21 липня 1965 року в с. Полтаві Алтайського краю. З травня 1984 до червня 1985 року проходив строкову службу у прикордонних військах.

Юрій Дмитрієв віддав службі в органах внутрішніх справ 16 років. Займав посаду начальника відділення КМСД Вільнянського РВ ГУМВС України в Запорізькій області. У 2011 році звільнився за віком у званні майор міліції. У червні 2014 року повернувся до лав міліції командиром взводу в батальйон «Скіф». 

Під час несення служби в зоні АТО, 23 липня 2015 року, у бою в районі селища Піски Юрій Іванович отримав тяжке поранення від снайперської кулі.

Життя Юрія Дмитрієва обірвалося 31 липня в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечнікова.

Хвилина мовчання - це прояв поваги та вдячності перед тими, хто поклав своє життя, захищаючи Батьківщину та своїх рідних.

Вшануймо пам’ять Юрія та всіх Героїв, які боролися за нашу свободу.

Вічна пам’ять і слава Захисникам України!

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних