Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Держава надасть аграріям прифронтових територій субсидію на кожен засіяний гектар

Дата: 22.08.2025 14:24
Кількість переглядів: 163

 

Фото без опису

 

За дорученням Президента України Уряд на чолі з Прем'єр-міністром Юлією Свириденко прийняв рішення про надання субсидії аграріям, які працюють у прифронтових зонах.

Ухвалено рішення спрямувати 1 000 гривень на 1 га засіяних угідь суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність на території можливих та активних бойових дій.

Постановою КМУ від 13.08.2025 № 964 також внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, затвердженого постановою КМУ від 11.08.2021 № 886.

Ключові нововведення:

► розмір бюджетної субсидії встановлено у розмірі 1 тис. грн. на 1 га як для територій можливих бойових дій, так і для територій активних бойових дій (включаючи території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси);

► окрім надання допомоги з розрахунку на 1 гектар оброблюваних угідь, засіяних/засаджених сільськогосподарськими культурами під урожай поточного року, бюджетні кошти будуть спрямовуватися також сільгосптоваровиробникам, земельні ділянки яких засаджені багаторічними насадженнями;

► угіддя у складі відомостей про земельну ділянку мають містити відомості про код відповідно до переліку угідь згідно з Класифікацією видів земельних угідь, а саме: 001 01 (рілля), 001 03 (парники, оранжереї, теплиці), 002 03 (багаторічні насадження). У разі відсутності інформації про земельні ділянки у Державному земельному кадастрі або виявлення невідповідностей розгляд заявки припиняється до усунення отримувачем виявлених невідповідностей.

З постановою можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/.../eti-dlia-dzhetnykh-subsydii-z...


« повернутися

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних