Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

📍 Представниця Вільнянської громади взяла участь у навчальній програмі I_CAN

Дата: 04.05.2026 10:58
Кількість переглядів: 56

 

 

Фото без опису

Керуюча справами виконавчого комітету Вільнянської міської ради Катерина Шотіна долучилася до 4-денного тренінгу з управління публічними інвестиціями I_CAN, який відбувся у місті Дніпро.

У межах навчання учасники опрацювали 6 модулів - від стратегічного планування розвитку громад до підготовки інвестиційних проєктів та залучення фінансування.

Програма надала практичні інструменти для формування якісних проєктів відновлення та розвитку громад, а також розвитку лідерських навичок.

Навчання реалізується Київською школою економіки за підтримки міжнародних партнерів та Уряду України.

Разом підсилюємо спроможність громади до ефективного відновлення 💙💛



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних