Дата: від до Скинути

Про обмеження у русі деяких транспортних засобів на території Вільнянської міської територіальної громади

Відповідно ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», згідно з положеннями Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», з турботою про дотримання умов тиші та емоційного спокою мешканців громади, в умовах воєнного часу, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення:   1. Заборонити на території Вільнянської міської територіальної громади рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, до моменту припинення чи скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.   Рішення виконавчого комітету Вільнянської міської ради № 104 від 12.05.2022 р.

10:14 14.05.2022