У Вільнянському роддомі в цьому році народилося сто малюків

У Вільнянському роддомі в цьому році народилося сто малюків. З нагоди цієї знакової події ВІльнянська міська рада подарувала пологовому відділенню Апарат для радіохвильвого лікування патології шийки матки.

08:40 26.06.2020

24 червня 2020 року, в другій половині дня, невідомі особи зруйнували тротуарну плитку на площі «Фестивальній» у м. Вільнянську .  По гарячим слідам, за допомогою камер зовнішнього спостереження, працівники Вільнянського відділення поліції оперативно встановили осіб порушників. Ними виявились неповнолітні підлітки, мешканці міста Вільнянська, батьків яких буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Але дивує інше – невже ніхто з дорослих не бачив, того що відбувається серед білого для в центрі міста? Чому ніхто не зробив зауваження підліткам і не зупинив акт вандалізму?

10:15 25.06.2020

Лист Міністерства охорони здоров’я України від 17.06.2020р. № 26-04/16872/2-20 щодо підвищення ризику розповсюдження легіонельозу (хвороби легіонерів).

10:05 25.06.2020

Вшанування пам’яті жертв у Другій світовій війнi

22 червня - в Україні День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Сьогодні Країна схилила голови в хвилині мовчання, в знак вічної пам'яті тих, чиї життя забрала Друга світова війна. В цей День міський голова Наталя Мусієнко та секретар міської ради Світлана Шраменко поклали квіти до Меморіального комплексу  Слави,  пам’ятної  стели  в  Ароновому  саду, пам’ятного  знаку на  честь визволителів - танкістів - танк  Т-34,  пам’ятного  знаку на  честь двічі Героя Радянського  Союзу маршала  Чуйкова В.І., пам’ятного  знаку на  честь Героя Радянського  Союзу Бочарова Я.В.

16:45 22.06.2020

Електронна трудова книжка – новий онлайн-сервіс Пенсійного фонду України

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено сервіс, який дозволяє громадянам переглянути відомості про свою трудову діяльність, яка зберігається у Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Процес внесення даних про трудовий стаж вже розпочато. Незабаром, за цими персональними даними із реєстру, застрахованій особі може бути призначено пенсію без заяви, автоматично.

08:48 18.06.2020

Вільнянське бюро правової допомоги / Оголошення!

Особистий прийом громадян юристами відділу “Вільнянське бюро правової допомоги” для надання безоплатної правової допомоги проводиться виключно за попереднім записом за телефоном: (06143) 4-00-23

09:20 16.06.2020