Вільнянська міська територіальна громада

Особистий прийом громадян

07 листопада 2019 року з 16.00 до 17.00 години в     м. Вільнянськ (в приміщенні міської ради) буде проведено особистий прийом громадян начальником Вільнянського відділення поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області підполковником поліції Чикаловським В.В.

12:08 06.11.2019

Міський голова Наталя Мусієнко привітала с 90-річчям жительку Вільнянська Мягких Таїсу Андріївну

Міський голова Наталя Мусієнко привітала с 90-річчям жительку міста Вільнянська Мягких Таїсу Андріївну й побажала ювілярці міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку та тепла, божого благословення, життевого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя. Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Тож, ще раз вітаємо Вас, Таїсо Андріївно, з ювілеєм!

08:17 05.11.2019

Відкриття пам'ятного знака Юрію Дмитрієву

14 жовтня 2019 року вільнянці та почесні гості зібралися на перехресті вулиць Шкільна та Ю. Дмитрієва, щоб вшанувати пам’ять нашого земляка, учасника Антитерористичної операції Дмитрієва Юрія Івановича та відкрити пам’ятний знак.

16:42 17.10.2019

Рішення виконавчого комітета №128

Про створення постійної діючої комісії виконавчого комітету Вільнянської міської ради для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованного опалення

16:10 17.10.2019