Згадаймо героя!

1 вересня виповнилося б 36 років Основі Олександру Володимировичу - гранатометнику 3-го батальйону 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старший солдат. Згадаймо героя!

08:15 02.09.2019

День пам’яті Юрія Дмітрієва

Сьогодні міський голова Мусієнко Н.О., разом з секретарем міської ради Шраменко С.І., поклали квіти на могилу майора поліції Дмитрієва Юрія, який загинув захищаючи Україну у зоні АТО влітку 2015 року. Юрій одним з перших став до лав добровольців з початком російсько-української війни. У червні 2014 року стає командиром взводу запорізького батальйону «Скіф», лютим 2015-го відряджений до полку «Дніпро-1». 22 липня 2015 року зазнав смертельного поранення снайпером терористів під час несення служби на передовій у селищі Піски Ясинуватського району. Лікарі боролися за його життя, проте Юрій помер вночі 31 липня в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова. Без Юрія Дмитрієва лишились мама, дружина, син Владислав.

10:17 31.07.2019

КП "СПЕЦІАЛІЗОВАНА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" надає послуги на одноразове приберання місця поховання (1 могила) на міському кдадовищі. Вартість послуги становить 91,00 грн. Звертатися за телефоном (066)0555877 (директор Сидоренко Людмила Іванівна) Реквізити для оплати послуг: р/рахунок: 26007055747488 Отримувач: КП "СПЕЦІАЛІЗОВАНА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" Код отримувача: 38378868 Банк отримувача: АТ КБ "ПРИВАТБАНК" Код банку: 313399

09:02 30.07.2019

Kонкурс з визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на міському маршруті № 1 у м.Вільнянську

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт»  та на  підставі  розпорядження Вільнянського міського  голови від 26.07.2019 року №101, виконавчий комітет Вільнянської міської ради оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на міському маршруті № 1 у м.Вільнянську, який  відбудеться   30.08.2019 року о 10-00 годині.     З умовами  конкурсу та переліком необхідних документів можна  ознайомитись на офіційному сайті Вільнянської міської ради, або,  безпосередньо, у кабінеті № 4 виконавчого  комітету Вільнянської міської ради за адресою :  70002 м.Вільнянськ, вул.Бочарова, 4 ( тел. для довідок 4-10-38).

09:32 29.07.2019

Покладання квітів на могилу героя!

Сьогодні у п'яту річницю загибелі в зоні АТО Олександра Основи міський голова Мусієнко Н.О., разом з секретарем міської ради Шраменко С.І., поклали квіти на могилу героя.

14:42 27.07.2019