Дата: від до Скинути

Мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ій річниці виводу військ з Республіки Афганістан

15 лютого 2019 року біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ій річниці виводу військ з Республіки Афганістан «Крізь пекло Афганської війни». Воїни-інтернаціоналісти, керівники району та міста, школярі, працівники організацій та установ міста Вільнянська зібралися на почесному місці, щоб вшанувати пам'ять усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов‘язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії, Чехії, на Кубі та в інших «гарячих» точках світу. Пам'ять про ті події увічнена не тільки в обелісках і пам'ятниках, вона живе в наших серцях. На мітингу з промовами виступили почесні гості: голова Вільнянської районної державної адміністрації Дмитро Іванов, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, голова Української спілки ветеранів Афганістану Вільнянського району Микола Ситнік, настоятель свято-Володимирського собору протоієрей В’ячеслав. Пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав присутні вшанували хвилиною мовчання. До пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам керівниками району та міста, жителями, ветеранами-афганцями покладені квіти.

11:08 16.02.2019

Вічна пам'ять герою Дмитру Фурдику!

17 січня 2019 року  міський голова Мусієнко Н.О. та секретар міськради Шраменко С.І.  вшанували пам'ять та поклали квіти на могилу загиблого воїна АТО Дмитра Фурдика, який  загинув від кулі снайпера під час бою за Донецький аеропорт у 2015 році.    В цьому році йому виповнилося б 40 років.

08:36 18.01.2019