Дата: від до Скинути

25 квітня 2020 року виповнилося 90 років жительці міста Вільнянськ Воробйовій Галині Іванівні. За плечима у неї – дивовижна історія життя. Народилася Галина Іванівна у м. Вільнянську. В 16 років розпочала свій трудовий шлях бухгалтером на заводі ім. Шевченка, пізніше стала головним касиром заводу. В п’ятдесят п’ять років вийшла на пенсію . Була депутатом Вільнянської міської ради. За цей довгий час пережила чимало, все своє життя присвятили сім’ї та роботі, має за плечима понад 40 років загального стажу. За баготорічну, бездоганну працю нагороджена Медаллю «Ветеран праці».

08:06 28.04.2020

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ТА  СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

На виконання Протоколу засідання Вільнянської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.04.2020 № 12 запроваджуються додаткові обмежувальні заходи під час проведення поминальних днів:

12:11 24.04.2020

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

На виконання Протоколу засідання Вільнянської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.04.2020 № 12, забороняється:            - 25-26.04.2020 реалізація алкогольних напоїв у магазинах, розташованих на відстані до 1 кілометру від кладовищ.

12:09 24.04.2020

У квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1 тисяча гривень

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 тисяча гривень у разі, якщо розмір пенсійної виплати, призначеної за будь-яким пенсійним Законом, не перевищує 5000 грн. станом на 1 квітня поточного року.

12:39 23.04.2020

З 1 квітня підвищено пенсії 80-річним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» з 1 квітня збільшено пенсії особам, які досягли 80 та більше років. Головне управління в Запорізькій області провело відповідний перерахунок.

12:35 23.04.2020

З 1 квітня  проведено автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

З 1 квітня проведено автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

З 1 квітня поточного року Головним управлінням Пенсійного фонду в області проведено автоматичний перерахунок пенсій тим пенсіонерам, які після виходу на пенсію  продовжували працювати.

12:32 23.04.2020