З 1 квітня  проведено автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

З 1 квітня проведено автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

З 1 квітня поточного року Головним управлінням Пенсійного фонду в області проведено автоматичний перерахунок пенсій тим пенсіонерам, які після виходу на пенсію  продовжували працювати.

12:32 23.04.2020

Продуктові набори до Великодня особливо вразливим верствам населення

16 квітня представниками Вільнянського молокозаводу за підтримки міської ради та мера Мусієнко Н. О. були зібрані та передані продуктові набори до Великодня особливо вразливим верствам населення - літнім людям, ветеранам, сім'ям, які залишилися без годувальника та іншим.

08:06 17.04.2020

3 квітня була проведена безкоштовна роздача борошна фасованого по 5 кг. мешканцям міста Вільнянська

За ініціативи Вільнянської міської ради спільно з ТОВ "Унмак" 10 квітня була проведена безкоштовна роздача борошна фасованого по 5 кг. мешканцям міста Вільнянська. Також борошно отримали малозабезпечені сім'ї, сім'ї ветеранів АТО, а також сім'ї де є діти з особливими потребами, а вільнянські родини загиблих воїнів АТО отримали продукти харчування та гігієничні засоби.

10:18 13.04.2020

Шановні громадяни, не провокуйте  пожеж в екосистемах

Шановні громадяни, не провокуйте пожеж в екосистемах

Протягом 1 кварталу 2020  року в населених пунктах та на об’єктах, підконтрольних органам державного пожежного нагляду Вільнянського району  зареєстровано 66  пожеж   року. З них 46 пожеж виникло в природних екосистемах Вільнянського району, що становить 69,7% від загальної кількості пожеж. За аналогічний період 2019 року  зареєстровано 52  пожеж,  з них 32 пожежі виникли в природних екосистемах, що становить 61,5%.  03 квітня через пожежу в екосистемі зайнявся житловий будинок в с. Новофедорівка. На щастя, обійшлось без постраждалих, а от житловий будинок для проживання уже не придатний.

09:30 13.04.2020