Вітання с 90-річним ювілеем

2 січня цього року святкує своє 90-річчя жителька міста Вільнянська Лісогурська Олександра Олександрівна. З такою поважною датою привітали ювілярку міський голова Наталя Мусієнко та депутат міської ради Валентина Ємельянова. Гості щиро вітали довгожительку квітами, вручили вітальну адресу та грошову винагороду. Бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя. Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.

08:14 03.01.2020

Вільнянські рятувальники нагадали керівникам навчальних закладів правила пожежної безпеки

Рятувальники Вільнянського району постійно проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпеки життєдіяльності. Особливу увагу вогнеборці приділяють навчальним закладам району.

08:37 12.12.2019