Вільнянська міська територіальна громада

День працівника соціальної сфери України відсвяткували у Вільнянську

Розпорядженням вільнянського міського голови за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання обов'язків, вагомий особистий внесок у розвиток держави і соціальної служби та з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України грамотами були нагороджені кращі фахівці галузі та трудові колективи соціальної сфери.

08:57 06.11.2018

АНКЕТА вивчення попиту на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території міста Вільнянськ

Шановний мешканець міста Вільнянськ ! Просимо Вас заповнити дану анкету з метою належної організації регулярного автобусного сполучення у місті (розробки автобусних маршрутів та розкладу руху автобусів на них).

09:24 02.10.2018