Вільнянська міська територіальна громада

Мешканці вільнянського соціального житла на суботнику

5 серпня відбувся суботник біля будинку №18 по вулиці Зачиняєва, який є соціальним житлом. Жителі займалися фарбуванням дитячого майданчика з 7 до 10:30 ранку, крім того, був наведений ідеальний порядок на території всього ігрового майданчика для дітей. Депутат міської ради і організатор суботника Ємельянова Валентина Олексіївна висловлює подяку вiльнянцям, які взяли активну участь в заході: Гринчук Володимир, Шемелініна Анна, Тищенко Наталія, Астапец Олена, Руденко Олена, та мешканці Зачиняєва №16: Федорченко Наталія та Тищенко Олександр.

08:53 07.08.2018

Вільнянському ветерану виповнилося 90 років

22.07.2018 р.  ветерану  Великої  Вітчизняної  війни   Сажку  Петру  Денисовичу  виповнилося   90 років.   У  цей  день  з привітаннями  до  оселі  іменинника  завітали  міський голова  Наталя Мусієнко  та  секретар міської ради Світлана Шраменко.

09:10 30.07.2018